Sık Sorulan Sorular

Güvenli sürüş eğitimini nasıl alabilirim? 

Telefon ederek veya iletişim formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon ile iletişim en hızlı yöntem olmakla beraber iletişim formlarına en geç 12 saat içerisinde cevap verilmektedir. 
Eğitim almak için ehliyetinizin ve aracınızın olması yeterlidir.

Güvenli sürüş eğitim programının içeriği nedir?

Eğitim programımız direksiyon ve pedal hakimiyeti çalışması ile başlar, park etme çalışması ile devam eder, ve trafikte güvenli sürüş çalışmaları ile sona erer. Genelde trafiği okuma ve risklerden kaçınma odaklı eğitim verilmektedir ancak eğitim programı öğrencinin ihtiyacına göre şekillendirilir. Derslerimiz 2x50 dakika olarak yapılmaktadır.  İlk 50 dakikalık ders sonunda istek olursa mola verilir.

Ücretlendirme ve ödeme şartları nelerdir?

Ödeme her ders sonunda nakit olarak veya her ders öncesi eft ile yapılabilir.

Güvenli sürüş eğitimi nerede verilmektedir?

Eğitim adresinizde başlar ve adresinizde biter. Eğitim rotası öğrencinin seviyesine göre oluşturulur. Direksiyon ve pedal hakimiyetinin zayıf olduğu durumlarda trafiğe çıkmadan önce boş alan çalışmaları yapılır. Boş alan çalışmasında edinilen tecrübeye göre trafikte sürüş çalışmasına başlanır.

Hangi model ve tip aracımla eğitim alabilirim?

Sedan/Station wagon/hatchback/SUV düz veya otomatik vites araçlar eğitim için uygundur. Otobüs, minibüs, kamyon vs tarzı araçlar uzmanlık alanımız dışında kalmaktadır. Sürüş güvenliği açısından aracın bakımları yapılmış olmalı ve tüm donanımları sağlıklı olarak çalışmalıdır. Kanunen aracın trafik sigortası yapılmış olmalıdır.